Byli jsme na Colours společně

Byli jsme na Colours společně a zvládli jsme to skvěle!

Výborná atmosféra, přející počasí, hromada dobrého jídla a pití. Co je ale nejvíc? Skvělí lidé všude kolem. Už teď se těšíme na další ročník, který se uskuteční 17. – 21. 7. 2024. Vstupenky jsou již v prodeji za sympatickou cenu 3.290 Kč na 4 dny. Buďme u toho opět spolu.

Teď si ale pojďme říct, jak to vypadalo na 20. ročníku multižánrového festivalu.

První den byl od samého rána ve znamení příprav a chystání. Všichni z řad zaměstnanců a dobrovolníků pilně pracovali na ustavení vybavení a ladili se na modrou vlnu. Jakmile se otevřeli brány a začali přicházet návštěvníci, začala teprve ta správná atmosféra. Každý den jsme byli k dispozici v ČEZ Family parku od 11:00 do 20:00. Relax zóna byla připravena v prostorách U6 vždy v čase 15:00 – 23:00.

S autismem na fesťák? Jasně!

A náš úkol na colours? Zajistit potřebnou podporu pro lidi s autismem v průběhu celé akce. Podpořit rodiny s dětmi s autismem a v neposlední řadě šířit osvětu.

Podívejte se, kolik návštěvníku využilo dostupné služby.

Velmi nás těší, že všechny tyto služby byly hojně využity. Svědčí to o tom, že jsou Colours opravdu bez bariér a i lidé s různým handicepem, se zde cítí bezpečně a příjemně.

Nesmíme opomenout ORANŽOVÉ ČEZ KOLO, které zprostředkovala Nadace ČEZ. Tato aktivita spočívala v tom, že dva lidé souběžně „jeli“ závod na handbiku a jejich ujeté metry se přepočítávaly na finanční prostředky pro jednu ze dvou organizací.

Protože jste skvělí a dali jste do toho srdíčko, vyšlapalo se krásných 70. 525 Kč. Nutno říct, že se jelo „pouze“ dva dny. Startovalo se v pátek 21. 7. v 11 hodin a jezdit jste mohli do 21 hodiny. Pokračovalo se potom v sobotu v čase 11 – 16 hod.

Velmi si této podpory Vážíme a děkujeme všem, kteří se jakkoli podíleli.

A dost bylo povídání. Podívejte se sami, jak skvěle nám společně bylo.

Fotogalerie: