Homesharing už funguje! Podívejte se, jak!

Homesharing už funguje v osmi krajích napříč celou Českou republikou. V Moravskoslezském kraji už funguje na 12 zapojených dvojic rodina-hostitel. A teď hledáme další hostitele – tedy ochotné lidi se srdcem na dlani, kteří rodinám dítěte s autismem věnují svůj volný čas.

Výhody homesharingu

Každá ze zúčastněných stran získává homesharingem něco jiného. Pečující rodiče mají čas pro sebe nebo na péči o druhé dítě. Dítě s autismem získává nového „parťáka“, díky němuž se víc osamostatňuje a není už tak závislé na rodičích. Navíc poznává nové lidi a prostředí. A hostitel? Ten si z homesharingu odnáší nejen smysluplně strávený čas, ale především nový pohled na svět. Získá tak obrovskou porci pozitivní energie nebo možnost pro přehodnocení svých životních hodnot. Každý hostitel si z homesharingu odnáší něco jiného.

Podívejte se, jak homesharing funguje!

staňte se hostiteli i vy!

Příběhy spárovaných dvojic rodina-hostitel jsou zábavné, poučné i srdcervoucí. Homesharing každému přináší něco jiného. Některé rodiny už svého hostitele mají. Přes 50 dalších rodin v Moravskoslezském kraji ale stále na toho svého ještě čeká. Stát hostiteli se můžete i Vy! Stačí se přihlásit a přijít na blížící se homesharingová setkání.

Děti, které na své hostitele ještě čekají