Kolečko spojuje

Máme za sebou účast na další skvělé akci!

Tentokrát šlo o benefiční jízdu kolečko spojuje a nutno říct, že šlo o rekordní ročník!

Celá akce začínala v 10:00, kdy probíhaly registrace všech závodníků. V 11 hodin všichni nažhavili kolečka a vyrazilo se za společným cílem – podpořit Marušku a její rodinu a také neziskové organizace, které na akci zajišťovali doprovodný program.

Mikasa byla jednou z nich.

I letos jsme se rozhodli být součástí, protože šířit osvětu na téma autismus vnímáme jako důležité. Zároveň jsme měli možnost podpořit organizátory a zajistit část zábavného programu a v neposlední řadě jsme byli také podpořeni, jelikož část výtěžku připadla právě nám. A za to moc děkujeme!

Pro Mikasu jste vyjezdili 8.519 Kč.

Už jsme zmínili, že letošní ročník byl rekordní, pojďme si tedy udělat přehled, aby bylo zřejmé, o jak velký úspěch šlo.

Najelo se neskutečných 10 093,2 Km což znamenalo 100.932 Kč. Když se k tomu přidal ještě výtěžek ze startovného, rozděloval se balík 130.158 Kč a to je teda parádní částka.

Byla to jízda!

Pro srovnání přidáváme také částku z minulého roku, který byl doposud nejlepší. V roce 2022 se vyjezdilo hezkých 69. 860 Kč. Tolik pro Vaši představu.

Opět jsme ukázali, že se umíme spojit a společnými silami podpořit dobrou věc!

Nemohli jste se zúčastnit, ale také byste rádi podpořili lidi s autismem na jejich cestě? Můžete darovat! Nebo co takhle se stát hostitelem? Nebo rovnou zaměstnancem a pomáhat z první ruky?

Další akce, na které se můžeme potkat, je BAMBIFEST, kde budeme 9.9. Zastavte se za námi. Budeme se těšit.

Jak to vypadalo na nedělním kolečku můžete vidět níže.