Mikasa letos opět na Colours

Drazí přátelé, klienti a rodiče
zveme Vás na další ročník Colours of Ostrava – 17.-20.7. 2024.

Připravili jsme opět pro osoby s autismem Relax zónu Mikasa a osobní asistenci. Ti z Vás, kteří by rádi strávili čas bez svých stálých asistentů, mohou využít asistenty Colours. Asistenci můžete předem rezervovat na Colours bez bariér, vše najdete zde.

V prostoru ČEZ Family Parku využijte hlídání dětí s autismem. Darovaná částka za službu hlídání dětí s PAS pokryje náklady na vybudování nového denního stacionáře.

Náklad na hlídání je 100,- Kč/hodina, 200,- Kč/2 hodiny. Prosíme tedy o poskytnutí daru na vámi zvolený počet hodin skrz Darujme.cz, odkaz bude dostupný na místě akce. Děkujeme. Rezervační systém hlídání dětí, který je aktivní již nyní, najdete zde.

Zvýhodněné vstupy
K novinkám letošního roku bude patřit zvýhodněné vstupné pro lidi s PAS. Předložit musíte samozřejmě Průkazy osob s poruchou autistického spektra (PAS).

Nově si můžete užít Relax zónu Colours bez bariér, kde mohou návštěvníci se zdravotním znevýhodněním nalézt prostor pro odpočinek a relaxaci. Zcela novou službou je i Pneuservis Colours bez bariér, kde je možné nechat si opravit mechanický, ale i elektrický invalidní vozík. Obě nové zóny budou vyznačeny ve speciální mapě Colours bez bariér určené pro zdravotně znevýhodněné návštěvníky festivalu. Aktuální informace ke Colours bez bariér najdete zde.

Moc se na Vás těšíme!
Tým Mikasa