Teambuilding MIKASA

Silný a stabilní tým. Přesně ten je zapotřebí, aby mohla organizace plnit své vize a cíle. Jsme si toho vědomi. A protože máme v týmu nové kolegy, měli jsme potřebu zaměstnance pořádně seznámit a stmelit. Zároveň jsme chtěli povzbudit a ocenit ty, kteří jsou nedílnou součástí týmu už nějaký ten pátek.

Vítáme výzvy ve všech podobách!

Poznáváte tuto větu? Ano, je to jedna z hodnot na které v MIKASE stavíme.

Zrodil se nápad jménem teambuilding. Spojit vzdělávání a poznávání se v jedno. Jako nezisková organizace se ale potýkáme s nedostatkem financí na tyto aktivity. Výzva? Rozhodně! A těch se v MIKASE nebojíme. Dali jsme hlavy dohromady, a za spolupráce skvělých, ochotných a nadšených lidí, mohla vznikat, snad, krásná akce.

Lidský přístup

Bylo nám jasné, že nás čeká náročný den plný aktivit. Snídaně a ranní káva se tak staly nutností.

Profesionalita a individuální přístup.

Důležité kameny pro úspěšnou práci s lidmi. Souhlasíte? I z tohoto důvodu jsme oslovili externisty pro uspořádání workshopu. Posvítili jsme si na naše silné stránky. Na to jak s nimi pracovat a rozvíjet je.

Táhneme za jeden provaz a společně dokážeme víc!

Další z hodnot organizace. A kdy jindy ukázat týmového ducha, než při sportu? Součástí našeho dne byl badmintonový turnaj. Musíme říct, že předčil očekávání. Podívejte se sami, jak nám to šlo.

Aby nás turnaj úplně nevysílil, dali jsme si pauzu na pořádný oběd! A že nám to bodlo!

Závěrem bylo vyhodnocení turnaje a sdílení dojmů z celého dne.

Díky!

Díky všem.

Především kolegům, za úžasnou atmosféru, skvělé nasazení při turnaji, upřímnost a otevřenost při workshopu a za pořádnou dávku pozitivní energie, ze které budeme čerpat ještě několik dní.

Děkujeme také všem, díky kterým jsme mohli akci uskutečnit. SC FAJNE za slevu na prostory a úžasné lidi, kteří nás provázeli celým dnem. Maledě za slevu i přípravu výborného občerstvení. České spořitelně za uspořádání i zafinancování workshopu.

A na závěr díky těm, kteří se podíleli na přípravě této akce.

Bez Vás všech by to nešlo!