Vánoční večírek Mikasy

Adventní čas je v plném proudu, v kancelářích to šramotí, na chodbách se všichni míjejí. Jistě to známe všichni. Dohnat všechny resty a začínat nový rok s čistým stolem. A tak zatínáme zuby, jedeme na plný plyn a přijímáme všechny výzvy.

Pojďme nyní, v tomto Vánočním čase, lehce zpomalit a ohlédnout se zpět. Podívat se na to, co vše se nám podařilo jako týmu, ale také každému z nás. Ano, myslím i Tebe kolego a kolegyně. Díky každému z nás jsme právě tam, kde jsme. Táhneme za jeden provaz, což nás dělá silnějšími, zároveň ale do své práce promítáme naši osobnost a lidský přístup.

Rok 2023 byl v Mikase divoký, náročný, plný změn. Byl ale také krásný, smysluplný a nabitý obohacujícími aktivitami a událostmi. Náš tým se rozrostl a to ještě zdaleka nejsme u konce. Budovali jsme Domov, který se začátkem roku 2024 promění v „doma“ pro 8 klientů. Navazovali a upevňovali jsme vztahy, jak s našimi klienty, pečujícími, pracovníky, partnery i širokou veřejností. Vzdělávali jsme sebe i veřejnost. Šířili téma autismus a pracovali na systémových změnách.

Na každém záleží

Abychom se v tomto hektickém období mohli zase trochu sblížit, uspořádali jsme Vánoční večírek. Za toto krásné setkání děkujeme především Maledě, která nám v rámci spolupráce poskytla své prostory v Dolní oblasti Vítkovic a velkorysou slevu na občerstvení. Vážíme si tohoto gesta. Zároveň patří velké díky všem kolegům za příjemný večer plný zábavy.

Vánoce nám sluší! Pojďte se podívat.