Díky vám můžeme pomáhat třeba Veronice Michalovi Kristýně Tomášovi

Příběhy našich klientů jsou plné emocí. Dokáží člověka dojmout, přimět k zamyšlení a nakonec i vzbudit nekonečný obdiv nad tím, jak obrovské pokroky každý z nich udělal. Na těch máte velkou zásluhu i vy. Děkujeme za podporu.

Z klece až do obchoďáku. Michal to dokázal
Dřív jen křičela. Dnes je Kristýna konečně spokojená
Špatná nálada? Bude bouřka, oznamuje Tomáš

Co by byly naše
příběhy bez těch
vašich?

Organizaci MIKASA vnímáme jako významnou neziskovku, která jako jediná v ostravském regionu poskytuje služby mladým lidem s autismem, mentálním postižením a problémovým chováním. Naše cesty se propojily v roce 2014 a od té doby jsme jejími hrdými partnery.

Pečlivě si vybíráme, jaké neziskovky podpoříme. Kvalitní služby jsou pro nás prioritou. Zároveň umíme ocenit, když lidé o své práci přemýšlejí, dokáží se na věc podívat kriticky a tím posouvají celou organizaci dál. MIKASA tohle do puntíku splňuje.

Vážíme si lidí, kteří mají odvahu hledat řešení nelehkých problémů, nebojí se rizika a zároveň dovedou ve své snaze vytrvat. Neziskovku MIKASA přesně takoví lidé tvoří, proto ji od roku 2017 podporujeme v programu Spolu do života.

Ne životu v kleci

Lidé s autismem bývají společností odsouzeni k životu v izolaci. Jsou odsouváni na okraj společnosti. Někam, kde je nikdo nevidí. Většina z nich skutečně žije v „kleci“. Ať už v nehmatatelné sociální, anebo doopravdy ve fyzické kleci. Jenže takový život přeci není žádným životem. U klecových chovů nám to došlo, ale u lidí ne?

Zapomeňte na předsudky a pojďte společně měnit svět autismu. S Vaší podporou to dokážeme.


Chcete vědět více?